Scroll to top

Penzión Kyselka

Penzión Kyselka je vzdialený len 2 km od mesta Trenčín. Nachádza sa na konci starodávnej mestskej časti Kubra a je postavený pri minerálnom prameni kyselky, z ktorého vyteká hydrouhličitano – vápenatá voda s teplotou 9ºC až 10,6ºC.

penzion-kyselka-onas

Okolitá príroda priam láka na turistiku a cykloturistiku a pekné vychádzky do prírody. V penzióne sa nachádza 5 komfortných izieb s možnosťou prístelky. K dispozícii je bar, reštaurácia a spoločenská miestnosť pre cca 35 hostí. Je tu možnosť poriadať svadby, oslavy, stretnutia, školenia, semináre a podobne.

Areál pred penziónom je upravený na trávenie voľného času s deťmi, pre ktoré je pripravené detské ihrisko. Je tu možnosť opekania pri ohni alebo len posedenia na lavičkách pod stromami.

penzion-kyselka

Pred nepriazňou počasia vás ochráni zopár prístreškov. Samotný areál ani prameň nie je ohradený, a je teda prístupný kedykoľvek v roku. Penzión je otvorený celoročne. V letných mesiacoch je okrem penziónu otvorený aj bufet, ktorý hlavne slúži pre turistov, cyklistov a ľudí, ktorí sa chcú u nás na rýchlo občerstviť. Penzión Kyselka je známy hlavne svojou miestnou špecialitou – langoše.